Hale Modułowe

Hale Modułowe

Hale modułowe stały się w Polsce bardzo popularnym rozwiązaniem. Swoją duża popularność zawdzięczają zapewne temu, iż jest to doskonały substytut innych, znacznie droższych rozwiązań. Hale modułowe posiadają bardzo przyjemny a zarazem prosty system montażu, który nie wymaga obecności na placu budowy specjalistycznych dźwigów, co daje nam kolejne wymierne oszczędności.
Hale modułowe są produkowane w takiej technologii, która umożliwią nam zestawianie ze sobą dowolnej ilości części w jedną całość. Takie rozwiązanie sprawiło, że montaż jest bardzo prosty i wygodny. Kolejne moduły hali budowane są w kilkumetrowych przerwach, a odstęp ten dyktowany jest tylko i wyłącznie tym, czy warunki atmosferyczne na obszarze na którym ma zostać wybudowana hala są sprzyjające.
A chodzi tu po prostu o strefę śniegową obszaru, w którym ma być wybudowana hala modułowa. Im jest ona wyższa, tym ciężar, jaki będzie spoczywał na konstrukcji będzie większy. W związku z tym trzeba przestrzegać reguł zmniejszania rozstawu belek nośnych w taki sposób, aby konstrukcji bez problemów udźwignęła spodziewany napór śniegu.
Natomiast, jeśli warunki atmosferyczne nie są trudne, można zastosować większą rozpiętość belek nośnych, sięgającą nawet sześciu metrów, co zaowocuje jeszcze niższą ceną wykonania całości projektu. Hala modułowa cechuje się tym, że możemy ją w dowolny sposób aranżować do swoich potrzeb, czyli zwiększać lub zmniejszać potrzebną nam przestrzeń użytkową.
Na pewno z tych wszystkich powodów te produkty cieszą się tak ogromnym zaufaniem i zainteresowaniem wśród inwestorów.